BLOG

Terug naar het overzicht

Creatieve ondernemers doen hun verhaal (7)

op 25.06.2010 5,715 keer bezocht

De Flanders DC Fellows zijn 50 creatieve Vlaamse ondernemers die er op uit trekken met hun inspirerend verhaal. Ze komen in jouw lessen of op jouw congressen spreken over ondernemingscreativiteit. Je kan hen het hele jaar door gratis boeken via flandersdc.be/fellows.

Regelmatig zetten we een aantal van deze fellows in de kijker. Vandaag zijn dat: Ingrid Walry, Gerard van Os en Peter Hoogland

Ingrid Walry – Chief executive officer van SEBECO
Creativiteit is dè enige echte vitaminepil voor Ingrid Walry. Met haar 22 jaar vakervaring is SEBECO, het langst bestaande “one stop shop voor call en contact centers” van België.
SEBECO’s  ‘intelligente klantinteractie’ techniek creëert toegevoegde waarde bij elk contact waardoor elk contact ‘slimme’ waarde krijgt. Zo haalt SEBECO het meeste uit elk klantcontact en behaalt zij een hoger en duurzamer resultaat.  Immers, deze  ‘intelligente klantinteractie’ techniek laat elke klantendienst flexibel op veranderingen in houding en gedrag van klanten anticiperen.
Resultaat : verhoging van de efficiëntie en verbetering van de performantie van de klantendienst.

Gerard van Os . Zaakvoerder Van Os-Sonnevelt
In 1976 verhuisde de Nederlander Gerard van Os naar België en richtte er Van Os-Sonnevelt op, een bedrijf dat meubilair en tapijttegels verhuurt voor beurzen, seminars en bedrijfsevenementen. Om van het ietwat saaie imago van de sector af te stappen en zich te onderscheiden van de concurrentie, koos Van Os voor een vernieuwende vorm van communicatie met zijn klanten waarin humor een centrale rol speelt. Direct mail, spaaracties, evenementen, advertenties, beursdeelnames, persoonlijke attenties… Telkens weer reageren de klanten met een glimlach: “Typisch van Os!”

Peter Hoogland – CEO Kursaal Oostende
Peter Hoogland heeft een merkwaardige loopbaan achter de rug. Gestopt met een technische schoolrichting op 16 jarige leeftijd zonder enig diploma is hij aan het beroepsleven als dj begonnen. Tot zijn 37 was hij een artistieke, creatieve succesvolle dj op party’s en in nightclubs en producer van reklamespots. Vanaf zijn 37 tot 40ste was hij creatief bedenker en presentator van het succesvol en vernieuwend radioprogramma ‘Het Land van Hoogland’ en manager van Topradio. Tevens was hij opstarter van Jimtv en artistiek – creatief manager gedurende het eerste jaar.

Boek een fellow (gratis!)
Bekijk alle Flanders DC Fellows

Ann-Katrien Cox

op 25.06.2010

Rubriek Flanders DC Fellows

Tags

Gerelateerde artikels

  • Geen andere gelijkaardige berichten

Geef je mening

Flanders DC nieuwsbrief NL

Ontvang onze nieuwsbrief:

  • Creativiteitsnieuws
  • Inspirerende artikels
  • Kortingen op events

Blijf ook op de hoogte via: Linkedin, RSS, Twitter, Facebook