BLOG
Enkele maanden geleden, in september, las je op onze blog de aankondiging van de Creativity Class die Flanders DC organiseert in samenwerking met Vlerick, Hudson, Jobat en De Standaard, Begijnhofhotel en de Faculty Club. 500 young potentials schreven zich in, maar na selectie (met een opdracht en bij Hudson) lieten we de 24 toppers door.
Zij volgen van vandaag tot zaterdag een boeiende en uitdagende opleiding over creativiteit en innovatie. In groepjes van 4 zoeken zij naar het ultieme business model voor ‘groene mobiliteit’. Een model dat tegelijk écht groen is, maar waar ook écht geld mee te verdienen is.
Vanmorgen stonden ze allemaal op de oprit van de Faculty Club. Onze 24 young professionals, helemaal klaar voor een onvergetelijk avontuur dat ze nog de rest van hun leven zullen herinneren.
Volg het volledige verhaal op deze Flanders DC blog (http://www.flandersdc.be/blog/tag/cc2011). Ik schrijf de komende dagen regelmatig een stukje.
Rubriek Events, Uitgelicht
Tags begijnhofhotel, cc2011, Creativity Class, De Standaard, faculty club, Flanders DC, Hudson, Jobat, Vlerick
Gerelateerde artikels
Geef je mening
Creatief brainstormen rond groene mobiliteit
Zakendoen in mode, textielontwerp & design? De Unizo Cultuurcoach helpt je op weg!
