BLOG

Terug naar het overzicht

De frietzak 3.0

op 21.04.2011 785 keer bezocht

De frietzak drie punt wat? Inderdaad, dat vroeg ik me ook af. fritzak-200x300

Bert Van hoogenbemt, directeur van het Affligemse conceptenbureau CO3 kwam met het idee nadat hij had geworsteld met friet en hamburger tijdens een voetbalwedstrijd. In één hand de frietjes, in de andere de curryworst, maar hoe frietjes eten als je je handen eigenlijk vol hebt?

Zijn conceptenbureau zette zich aan het werk. ‘We maakten een aantal puntzakken en testten dan het aantal frieten, de hoeveelheid mayonaise, enzovoort. We kwamen uit op een geplooide zak in karton van 225 gram met een aparte cup voor saus en een snackhouder.’

Met de Frietzak 3.0 – zo heet het ding – heb je altijd een hand vrij. ‘Om je gsm te gebruiken, bijvoorbeeld.’ Van hoogenbemt is nu op zoek naar afnemers voor zijn product. ‘De frietzak is superhandig op grote evenementen. Ik ben momenteel op zoek naar dealers voor mijn frietzak. Het gaat toch om zo’n 100.000 tot 1 miljoen stuks.’

Van hoogenbemt heeft trouwens al nieuwe plannen. ‘Ik ben nu ook bezig met een Frietzak 3.1, specifiek voor restaurants en frituren.

Meer info: www.co3.be/frietzak

Gerelateerde artikels

  • Geen andere gelijkaardige berichten

Geef je mening

  • http://www.medemerkers.be Koen Delvaux

    Ah neen hé, die saus moet op de frieten, niet erboven!
    Maar wel leuk idee. Ik neem graag 2 curryworsten, misschien kan de saushouder ingeklapt worden tot 2e snackhouder? -> verhoogt ook de omzet van de friturist.

  • http://www.flandersdc.be/blog/auteurs/ann-katrien-cox/ Ann-Katrien Cox

    Dat zal dan iets worden voor frietzak versie 3.1:-)

Flanders DC nieuwsbrief NL

Ontvang onze nieuwsbrief:

  • Creativiteitsnieuws
  • Inspirerende artikels
  • Kortingen op events

Blijf ook op de hoogte via: Linkedin, RSS, Twitter, Facebook

Wij delen ook op Twitter