BLOG
Agnes Goyvaerts, de modejournaliste van De Morgen kwam terug uit Parijs en vertelde Radio 1 wat ze daar heeft gezien.
O.a. dat collega’s die voor de eerste keer Parijs aandeden danig onder de indruk waren van het jonge Vlaamse modetalent, dat ze beduidend beter vonden dan internationale ‘peers’. Die pluim mag o.a. Walter Van Beirendonck op zijn hoed steken. Walter is een van de beroemde ‘zes van Antwerpen’ en directeur van de Antwerpse Modeacademie.
Die grote zes van Antwerpen hebben het helemaal zelf gemaakt. Ze hadden geen voorbeelden. Ze legden ooit samen voor een mobilhome en gingen daarmee op een camping nabij Parijs staan. Ondertussen doet Flanders Fashion Institute 4 showrooms per jaar voor jong Vlaams modetalent. Zo kunnen onze jonge ontwerpers op de radar komen van de juiste mensen.
Als het Vlaams talent regent in Parijs, dan mogen wij daar toch wat van laten doorsijpelen naar u, niet? Herbeluister het 4-minuten interview op Radio 1.
Rubriek Uitgelicht
Tags Beleid, Internationaal, mode, talent
