BLOG

Terug naar het overzicht

Workshop met Ji Lee

op 20.11.2009 1,076 keer bezocht

De Creative Director van de Google Labs in New York, Ji Lee, komt naar Design at Work in Kortrijk. Flanders DC, IBBT en IAB organiseren een workshop rond het web 2.0 met Ji Lee en een Vlaams panel op woensdag 9 december om 9.00u: Please Enjoy the Social Web.

Eerst laten we Ji Lee aan het woord, jileeblogover ‘All work and no play makes Jack a dull boy‘, waarom een kruisbestuiving tussen je privé- en werkleven erg leuk kan zijn.
Daarna bespreekt Ji Lee een aantal voorbeelden van sociale webcampagnes met een aantal leidende stemmen uit de Vlaamse web-, marketing- en communicatiewereld. Daarbij krijg je de gelegenheid om je mening te delen, vragen te stellen en te discussiëren.Verder debatteren kan uiteraard nog tijdens de broodjeslunch.

Dus:

Want:

  • Zo’n kans krijg je niet elke dag!
Ann-Katrien Cox

op 20.11.2009

Rubriek Events

Tags

Gerelateerde artikels

  • Geen andere gelijkaardige berichten

Geef je mening

  • ike

    niet te missen!

Flanders DC nieuwsbrief NL

Ontvang onze nieuwsbrief:

  • Creativiteitsnieuws
  • Inspirerende artikels
  • Kortingen op events

Blijf ook op de hoogte via: Linkedin, RSS, Twitter, Facebook