Gelieve een meer recente versie van uw browser te installeren.
Je hebt als ondernemer uit de creatieve sector al wat kilometers op de teller. Je zaak is gegroeid en je hebt mensen in dienst. Vaak gebeurt groei organisch en evolueert je communicatie- en marketingaanpak niet mee. Hoog tijd dus om die onder de loep te nemen!
Dit event is uitverkocht, maar je kan je nog steeds registreren voor de wachtlijst. Van zodra er een plaats vrijkomt, nemen we contact op met jou.
Speciaal voor jou organiseren we op 22 maart samen met Creative Belgium een Expertendag rond het optimaliseren van je marketing en communicatie. We brengen een tiental experts samen rond topics als
Je schuift in kleine groepjes aan bij de experts naar keuze, en kan ook een één-op-één gesprek met hen boeken om je eigen case voor te leggen.
Er zit een heel arsenaal aan doorgewinterde specialisten uit alle hoeken van de creatieve sector én daarbuiten klaar om al je vragen te tackelen. In kleine groepjes wissel je op een sofa van gedachten met deze straffe experts. Je kan ook een persoonlijk gesprek met een aantal van hen reserveren. ’s Middags schuiven we samen aan voor het lunchbuffet.
Je kiest zelf bij welke sprekers je graag in een klein groepje op de sofa plaatsneemt. Je kan ook aangeven of je graag een 1-op-1 gesprek hebt en zo ja, welke experts je voorkeur wegdragen. Wij zorgen voor een gepersonaliseerde dagplanning, maximaal rekening houdende met je voorkeuren, zodat je zoveel mogelijk uit deze dag kan halen.
Een ticket kost 50 euro excl. btw, lunchbuffet en afsluitende drink inbegrepen.
Deze Expertendag is bedoeld voor groeiende of mature ondernemingen uit de creatieve sectoren, niet voor starters.
Je kan een keuze maken uit volgende thema's en experts:
22 maart 2019
Urban City
Ankerrui 9
2000 Antwerpen, België
Flanders DC
50 euro excl btw
Cookies opgeslagen