Gelieve een meer recente versie van uw browser te installeren.
De kans dat je op een moment bij het ondernemen je bedrijf zal moeten waarderen is redelijk groot. Want het is niet alleen zinvol bij verkoop of fusie, maar ook bij het bepalen van competitieve loonpakketten.
Raf Vermeiren van de Cijferfabrik heeft ondertussen al heel wat ervaring met financiële analyse in de creatieve sector. Hij komt uitleggen hoe waardering in de creatieve sector werkt, want dit is vaak toch nog anders dan bij high tech bedrijven bijvoorbeeld. Hij gaat dieper in op wanneer je een bedrijfswaardering nodig hebt en hoe het proces in elkaar zit.
Sorry, maar bij Josworld zijn er géén ‘bazen’ of functietitels die het ego strelen. Onze structuur… euh, wereld, is vlak. Géén traditioneel top-down management. In plaats daarvan zetten we in op gelukkige werknemers. We investeren in talentontwikkeling, het goed voelen en oprechte betrokkenheid. Alles gebaseerd op gedragen waarden. Het gedeelde verhaal vertaald zich ook in de coöperatieve bedrijfsstructuur waarbinnen we onszelf organiseren. Tijdens de presentatie motiveren we deze keuzes en leggen we uit hoe we dit gemaakt hebben. Met zowel ups en de downs.
Voor bedrijfsleiders die een loonpakket willen uitbouwen waarbij medewerkers delen in de winst of bedrijven die denken aan praten met investeerders of fusies.
24 oktober 2018
Watt Factory
Vlasgaardstraat 52
9000 Gent, België
Flanders DC
15 euro excl. btw
Cookies opgeslagen