Gelieve een meer recente versie van uw browser te installeren.
Schrijf je nu in voor het online seminar Let's talk about reuse - Results from the first reuse mapping study in Flanders.
Hoewel we hergebruik beschouwen als een belangrijke circulaire strategie, weten we eigenlijk weinig over de omvang en de impact van hergebruik in Vlaanderen. Daarom presenteren we op deze studiedag de resultaten van onze studie naar het totale hergebruik in Vlaanderen over alle productstromen heen.
Deze nieuwe maat kan fungeren als een nieuwe indicator voor Vlaams hergebruik. Bovendien belichten we één specifieke stroom, met name textiel, van naderbij.
We grijpen de gelegenheid aan om het debat over hergebruik te voeren: wat is de milieu-impact en wat zijn de sociaal-economische kansen, ook in het kader van een post-Corona relance? We kijken ook met name naar de tewerkstellingskansen.
Tijd en plaats: donderdag 8 oktober 2020, 13u00 - 16u00
Doelpubliek: beleidsmakers, stakeholders in sectoren gerelateerd aan hergebruik
Voertaal: Engels
8 oktober 2020
OVAM
gratis
Cookies opgeslagen