Gelieve een meer recente versie van uw browser te installeren.
Resale of #EpicFail? Bij heel wat merken zie je vandaag preloved collecties, hersteldiensten of verhuurmodellen opduiken. Maar hoe maak je een succes van die nieuwe circulaire businessmodellen?
In dit nieuwe groepstraject van Close The Loop analyseer je de succesrecepten van andere bedrijven. Onderzoekers van Thomas More delen de meest recente inzichten over deze nieuwe werkelijkheid en helpen je met tools en een actieplan om werk te maken van een businesscase voor jouw bedrijf.
Net als bij voorgaande trajecten, brengen we een groep modemerken samen om de belangrijkste kennis over te brengen en onder begeleiding werk te maken van een kwalitatief actieplan. Na de sessies heb je heel wat bijgeleerd, maar beschik je ook over een actieplan.
Deze track is gericht op modeprofessionals (management, sustainability managers, sales, …) die een circulaire dienst of model overwegen of willen implementeren.
Als deelnemer krijg je:
Neem deel aan de cursus en implementeer je model met succes!
De cursus gaat door afhankelijk van het aantal ingeschreven deelnemers voor de uiterste deadline.
De sessies gaan door in het ModeMuseum in Antwerpen (Nationalestraat 28, Antwerpen), telkens van 12u30 tot 16u30.
Datum: Dinsdag 1 april 2025
Topic: Setting the scene
Datum: Dinsdag 22 april 2025
Topic: Data en haalbaarheid
Datum: Dinsdag 6 mei 2025
Topic: Communicatie en gedragsverandering
Tip: Neem een marketingcollega mee om het meeste uit deze sessie te kunnen halen.
Datum: Dinsdag 20 mei 2025
Topic: Actieplan en feedback
Wordt gecommuniceerd tijdens het Track.
Duurzaam en circulair ondernemen in mode vraagt niet alleen ambitie, maar ook de juiste kennis en tools. Close The Loop en Thomas More bundelen expertise om modebedrijven te ondersteunen in hun transitie naar circulaire businessmodellen. Van praktijkgerichte begeleiding en innovatieve onderzoekstools tot inzichten over consumentengedrag: ontdek hoe zij jou kunnen helpen
Close The Loop is de duurzaamheidswerking van Flanders DC voor modebedrijven. We ontwikkelden samen met Vlaanderen Circulair close-the-loop.be, en bieden inspiratie, tools en begeleidingstrajecten om duurzamer en circulair te werken.
Thomas More is CTL-partner, ontwikkelde de Size Zero Waste toolbox en publiceert jaarlijks de Modemonitor, een studie over consumenten en circulaire businessmodellen. Lees meer via hun Expertisecentrum duurzaam ondernemen en digitale innovatie.
Wat is er inbegrepen in mijn inschrijving?
De prijs van deze track is € 270 excl. btw. Deze prijs covert de 5 sessies, inclusief een lichte lunch bij aankomst.
De sessies gaan door in het ModeMuseum in Antwerpen (Nationalestraat 28, Antwerpen), telkens van 12u30 tot 16u30.
Tijdens de vierde sessie raden we aan om een marketingcollega mee te nemen om het meeste uit de sessie te halen. Hier wordt geen extra fee voor aangerekend.
Kan ik met meerdere personen deelnemen aan de sessies?
Zeker, er is plaats voor 2 personen per bedrijf per sessie. Waar mogelijk raden we zelfs aan om een collega mee te brengen, om een betere opvolging in het bedrijf te vergemakkelijken. Bij de derde sessie, waar we inzoomen op communicatie, kan je indien gewenst nog een derde marketingcollega meebrengen.
Hoeveel tijd moet ik investeren naast de lesdagen?
We raden aan om na elke sessie enkele uren tijd te voorzien om verder te werken op de aangereikte tools en informatie. Er zal materiaal en/of huiswerk aangereikt worden om mee aan de slag te gaan. Op basis hiervan krijgt de business case voor jouw bedrijf geleidelijk aan vorm, zodat die in de vierde workshop ook besproken kan worden.
Flanders DC weerhoudt zich het recht om de Track te annuleren wanneer het aantal deelnemers het niet toelaat om het track te laten doorgaan. Meer info over de algemene voorwaarden vind je hier.
Cookies opgeslagen